Дома Фудбал Останато Урнебесни фотографии: Анчелоти и неговото кафе се тема на денот 📸

Урнебесни фотографии: Анчелоти и неговото кафе се тема на денот 📸

Карло Анчелоти е вистински хит на Островот поради неговата реакција после петтиот гол на Евертон против Тотенхем.

Додека сите околу него славеа Анчелоти скоро и да немаше никаква реакција и ладно си дуваше во неговото кафе. Веќе денес на интернет може да се пронајдат голем број урнебесни фотографии.

Ако ја пропуштивте ситуацијата погледнете ја – тука.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Николов дел од историската победа над Реал, ПСЖ го доби дербито со Сити🎥

Шериф Тираспол на Бобан Николов го приреди најголемото изненадување во поновата историја н…