Дома Фудбал Германија Третиот дрес на Баерн изгледа одлично 📸

Третиот дрес на Баерн изгледа одлично 📸

Баерн Минхен во новата сезона ќе влезе со навистина фантастичен дизајн на третата гарнитура дресови.

„Адидас“ повторно се погрижи германскиот гигант да има феноменален дрес. После првата и втората, сега е објавена и третата гарнитура и тука познатата компанија заврши одлична работа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Полицијата има прислушкувани разговори: Суарез мора да положи!

Италијанските медиуми утрово објавија дека Луис Суарез со измама го поминал тестот по итал…