Дома Офсајд Сопругата на Домагој Вида со сексапил ги „пали“ социјалните мрежи

Сопругата на Домагој Вида со сексапил ги „пали“ социјалните мрежи

0

Сопругата на хрватскиот фудбалер и бивша прва убавица на Хрватска, Ивана Вида (екс Гугиќ) страсно навиваше за „Коцкестите“ на четвртфиналниот дуел на Хрватска со домаќинот на Светското првенство.

Ивана во Русија стигна пред овој натпревар на Хрватска, а со неа го носеше и синчето Давид, кој во саботата му се придружи на тато Домагој после четвртфиналето.


Следете го Sportski.mk и на


Атрактивната Ивана е активна на Инстаграм, каде деновиве распали со навивачки и провокативни фотографии како поддршка на хрватската репрезентација.

Домагој и Ивана се венчаа минатата година во Умаг, кога со брак ја крунизсаа нивната четиригодишна врска.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Италијанските медиуми тврдат: Ванда го изневерувала Икарди со Брозовиќ?

Еден од моментално најконтровезните и најпознати фудбалски брачни парови на светот, Мауро …