Дома Фудбал Останато Сопругата на голманот на Португалија им совет: Мастурбирајте пред натпреварите

Сопругата на голманот на Португалија им совет: Мастурбирајте пред натпреварите

patrissio

Сопругата на голманот на репрезентацијата на Португалија, Руи Патрисио, Вера Рибеиро има совет за оваа селекција пред Мундијалот.

Рибеиро која иначе по професија е психијатар специјализиран за секс, им порача на фудбалерите да мастурбираат пред почетокот на натпреварите со цел да бидат по опуштени и помалку неровзни.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Добро познато е дека фудбалерите се напнати пред почетокот на важните натпревари, а сопругата на Патрисио смета дека ваквиот метод може да ги ослободи од сресот и дека тоа ќе им помогне да остварат подобри резултати.

„Фудбалерите за време на Мундијалот нема да бидат со своите семејства и сопруги, па сметам дека мастурбирањето може многу да им помогне при ослободувањето на стресот“, помеѓу другото порача Рибеиро гостувајќи на една португалска телевизија.

Да потсетиме, Португалија на Мундијалот ќе игра во група со Шпанија, Мароко и Иран.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Хаос во Гелзенкирхен: Се тепаа албански и српски навивачи! 🎥

Во Гелзенкирхен каде што вечерва треба репрезентацијата на Србија да игра против Англија с…