Дома Видео Се појави и видео од фудбалерите на Атлетико во старата „Фиат Панда“ 🎥

Се појави и видео од фудбалерите на Атлетико во старата „Фиат Панда“ 🎥

Шиме Вршаљко од вчера е хит на друштвените откако тој и уште тројца фудбалери на тренингот на Реал Мадрид се појавија со стара „Фиат Панда“.

Вршаљко објави само фотографија на социјалните мрежи, а сега се појави и видео на кое се гледа како скапите фудбалери на Атлетико Мадрид се возат во стариот „Фиат“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Неверојатен пресврт на Баерн, Левандовски го доби дуелот со Халанд 🎥

Баерн Минхен и Борусија Дортмунд одиграа спектакуларен натпревар кој на крајот им припадна…