Дома Фудбал Останато Роналдо изненади со својот чуден стајлинг (ФОТО)

Роналдо изненади со својот чуден стајлинг (ФОТО)

Кристиано Роналдо е познат како фудбалер кој води голема грижа за својот изглед, а сега малку ги изненади своите фанови со фотографијата на социјалните мрежи.

Португалецот објави фотографија со малку чуден стајлинг со кој предизвика голем број коментари во јавноста.

„Почеток на викендот до добри вибрации и добар стајлинг“, напиша Роналдо под фотографијата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

12-годишно момче уапсено поради расистички навреди кон Заха

Момче на 12 годишна возраст му се заканувало со расистички пораки на Инстаграм на ѕвездата…