Дома Фудбал Останато Роналдо ги полни батериите во прегратката на Георгина 📸

Роналдо ги полни батериите во прегратката на Георгина 📸

По завршувањето на сезоната Кристиано Роналдо го доби заслужениот одмор во кој ќе ги полни батериите за новата сезона.

Одморот Роналдо го поминува со неговата вереничка Георгина Родригез. Како што поможе да се види двајцата уживаат во времето поминато еден со друг и со семејството.

View this post on Instagram

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Ливерпул лесно го доби дербито со Арсенал 🎥

Фудбалерите на Ливерпул остварија победа во 3.коло од Премиер лигата против Арсенал со 3:1…