Дома Видео Поранешен ММА борец нападнат со нож, на крајот напаѓачот го извлекол „подебелиот крај“ 🎥

Поранешен ММА борец нападнат со нож, на крајот напаѓачот го извлекол „подебелиот крај“ 🎥

Поранешниот ММА борец, Хавиер Баез се најде во центарот на вниманието по еден немил настан.

Имено, Баез бил нападнат со нож од возрасен маж, а нападот бил снимен и од безбедносните камери. Полицијата објави дека Баез го нападнал 50-годишниот Омар Мареро кој на крајот сепак го извлекол подебелиот крај.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Надал елиминиран во првото коло на „Ролан Гарос“

Рафаел Надал кој е рекордер на Ролан Гарос,годинава го заврши турнирот уште  во првото кол…