Дома Фудбал Останато Повредата е минато: Феноменален гол на Барди🎥

Повредата е минато: Феноменален гол на Барди🎥

Македонскиот репрезентативец Енис Барди уште еднаш покажа дека е вистински мајстор за изведување на слободни удари.

Македонскиот репрезентативец се врати после долга пауза поради повреда и веднаш постигна гол за Леванте.

Погоди против Ваљадолид со мајсторски изведен слободен удар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Конте ја откажа прес-конференцијата

Интер ја откажа прес-конференцијата на Антонио Конте во пресрет на утрешниот натпревар про…