Дома Трансфер зона Ова видео е доказ дека трансферот на Гризман е завршен!

Ова видео е доказ дека трансферот на Гризман е завршен!

0

Антоан Гризман многу брзо ќе стане играч на Барселона!

Сагата околу трансферот на Гризман може да заврши во секој момент бидејќи Барселона денес платила 120 милиони евра и ја активирала клазулата.

Дека во таквите најави има вистина ни потврдува видеото во кое се гледа дека адвокататот на Гризман пристигнува во просториите на Ла Лига.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Трансфер зона

Проверете

Два англиски гиганти се „тепаат“ за Пјонтек

Криштоф Пјонтек минатата сезона беше сензација во Серија А и во јануари направи трансфер в…