Дома Видео Необичната средба на Чави и Енрике пред почетокот на натпреварот 🎥

Необичната средба на Чави и Енрике пред почетокот на натпреварот 🎥

Барселона вчера го победи ПСЖ во Париз со 2:3 во рамките од четвртфиналето во Лигата на шампионите, а пред овој натпревар беше видена интересна средба на двајцата тренери.

Енрике и Чави се долгогодишни пријатели, па стратегот на ПСЖ својот колега од спротивната страна го дочека како да се подготвува за бокс меч за потоа да следува и прегратка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Англичаните стравуваат: Кејн се мачи со повреда пред Европското првенство

Напаѓачот на англиската репрезентација и Баерн Минхен Хари Кејн (30) мака мачи со повреда …