Дома Видео Немања Видиќ открива СЕ – Единствениот промашен пенал, тренинзите, критиките, пофалбите…. (Видео)

Немања Видиќ открива СЕ – Единствениот промашен пенал, тренинзите, критиките, пофалбите…. (Видео)


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Поранешниот капитен на Манчестер Јунајтед, Немања Видиќ, го прекина постот за медиумите  и направи интервју со српскиот медиум „b92.net“ и зборуваше за неговата кариера, тренинзите, кај Сер Алекс Фергусон, единствениот негов промашен пенал во кариерата, прашањето кое го добил од неговата мајка и за уште многу детали од неговата кариера. Во продолжение погледнете го целосното интервју на легендата на Манчестер Јунајтед…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хаверц призна дека го викаат магаре и откри зошто

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Ѕвездата на…