Дома Видео На Хоакин баш му е досадно: Се облече како жена и танцуваше (ВИДЕО)

На Хоакин баш му е досадно: Се облече како жена и танцуваше (ВИДЕО)

Во вакво време кога треба да се седи дома и кога нема спорт на телевизија знае да биде прилично досадно, а еден од оние на кои им е досадно е играчот на Бетис, Хоакин Санчез.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓



Капитенот на Бетис објави едно необично видео од неговиот дом како танцува облечен како жена. Погледнете како тоа изгледаше:

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Масовна тепачка на дербито Зенит – Спартак🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Денес се играше …