Дома Видео Мајсторија на Сане од слободен удар 🎥

Мајсторија на Сане од слободен удар 🎥

Баерн Минхен со погодокот на Сане во 48. минута води со 2:1 против Кил.

Фудбалерот на Баерн ја намести топката на дваесетина метри од голот. Феноменално погоди од слободен удар и му донесе на својот тим предност од 2:1.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Интер и Лаутаро преговараат за нов договор, но…

Интер од пред неколку месеци започна преговори за продолжување на договорот со Лаутаро Мар…