Дома Видео Мајсторијата на Дибиров против Кјелце ?

Мајсторијата на Дибиров против Кјелце ?

Вардар вчера изгубиод Кјелце на гости, меѓутоа ЕХФ истакна воодушевување за човекот кој и на 37 години прави вистински магии со топката – Тимур Дибриов.

Погледнете го овој негов мајсторски гол на почетокот од вчерашниот меч.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Нов гаф на СП во Египет: Новинарот кој го водеше пресот не знаеше кои репрезентации играле 🎥

Многу репрезентации и ракометари се пожалија на лошата организација на Светското првенство…