Дома Офсајд Како што почна така заврши: Икарди ја изневерил Ванда – крај на славната романса!

Како што почна така заврши: Икарди ја изневерил Ванда – крај на славната романса!

Како што стојат работите изгледа заврши славната романса помеѓу Ванда Нара и Мауро Икарди.

Медиумите во Франција, на големо пишуваат дека се е завршено меѓу парот. Првиот сигнал пристигна од Инстаграм каде што Ванда објави стори на кое пишуваше: „Уништи уште едно семејство поради една к*рва“.

Освен пораката на стори Ванда ги избришала заедничките фотографии со Икарди и го отследила напаѓачот од Инстаграм.

Ќе потсетиме оваа двојка стана позната затоа што во минатото Икарди го навлече гневот на јавноста кога ја „украде“ Ванда од неговиот тогашен пријател Макси Лопез.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Вчера во медиумите се пишуваше за наводно нов пресврт во врската помеѓу Икарди и Ванда. На…