Дома Видео Како Вардар го режираше епскиот пресврт – последните пет минути од драмата во Келн (ВИДЕО)

Како Вардар го режираше епскиот пресврт – последните пет минути од драмата во Келн (ВИДЕО)

Вардар вчера успеа да направи чудо и после седум гола негатива во првото полувреме да се врати и со пресврт да слави против силната Барселона.

Вистинска драма се случуваше вчера во Келн која на крајот беше среќна за македонскиот шампион. Пред денешното финале од 18:00 часот погледнете ги последните пет минути од вчерашната драма.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Два гола на Ибраими во победата на Кукс 🎥

Поранешниот македонски репрезентативец Агим Ибраими постигна два гола во победата на Кукс …