Дома Останати Тенис Иванишевиќ нема да заспие повторно со Ѓоковиќ во авион (ВИДЕО)

Иванишевиќ нема да заспие повторно со Ѓоковиќ во авион (ВИДЕО)

После малата пауза која Ѓоковиќ ја помина во Србија го чекаат нови предизвици.

Ѓоковиќ одлучи да се пошегува со Иванишевиќ на заедничкиот лет, а тоа видео го споделија на социјалните мрежи. Новак се мајтапеше со популарниот „Зец“ кој спиеше во авионот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тенис

Проверете

„Ѓоковиќ е најголемиот губитник од коронавирусот“

Тениската сезона е суспендирана најмалку до 13. јули поради коронавирусот. Откажани се нек…