Дома Офсајд Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Ванда објави фотографија од Макси Лопез и нивните деца 📸

Вчера во медиумите се пишуваше за наводно нов пресврт во врската помеѓу Икарди и Ванда. Најновите информации се дека Ванда одново решила да ја прекине врската затоа што добила мејл со докази дека Икарди се сретнал со Чина Суарез во хотел во Париз.

Дека нешто се случува има индикации и на социјалните мрежи. Ванда иако до сега од кога се разделија тоа никогаш не беше случај објави фотографија од Макси Лопез нивните три деца и новата девојка на фудбалерот,  Даниела Кристиансон.

Лопез и Ванда долго време беа во „војна“ поради неверството со Икарди, меѓутоа сега се во добри односи, а Лопез направил голем гест откако ги земал децата кај себе и ги оставил Икарди и Ванда да ги решат проблемите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Влаховиќ ја „шутнал“ поранешната девојка за „италијанската Меган Фокс“?

Српскиот напаѓач Душан Влаховиќ игра одлична сезона во Серија А, а италијанските медиуми п…