Дома Топ вести БОМБА! Адвокатот кој ja плати клазулата за Нејмар во 2017 пристигна во просториите на Барселона! (ФОТО)

БОМБА! Адвокатот кој ja плати клазулата за Нејмар во 2017 пристигна во просториите на Барселона! (ФОТО)

Повеќе нема дилеми – Бараелона и ПСЖ преговараат за Нејмар!

Иако ситуацијата изгледаше дека ПСЖ нема да сака да го продаде Нејмар на Барселона, денес има сосема поинаква најава. Утрово прво „Л’Eкип“ објави дека во ПСЖ прифатиле Кутињо да биде вклучен во договорот, но Барса покрај него да испрати 140, место 100 милиони евра, за сега да ни стигне доказ дека нешто навистина се случува.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Имено, шпанските новинари го фотографираа адвокатот кој во 2017 година ја плати клазулата за Нејмар како влегува во просториите на Барселона!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Баерн ја постави цената на Алфонсо Дејвис

Еден од најдобрите бекови во светот, Алфонсо Дејвис речиси сигурно следната година ќе го н…