Дома Видео Богдановиќ поентираше од половина терен и тоа на неверојатен начин! (Видео)

Богдановиќ поентираше од половина терен и тоа на неверојатен начин! (Видео)

0

Пред три дена на тренингот на својот тим успеа да постигне до сега невидена тројка. Погледнете како сето тоа изгледаше…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Грег Попович: Немам видено почудна повреда од онаа на Ленард

Легендарниот НБА тренер Грег Попович долги години е во кошарката, но вели дека нема видено…