Дома Офсајд Бившата на Роналдо: Тој е грубијан и психопат!

Бившата на Роналдо: Тој е грубијан и психопат!

0

Бившата девојка на Кристиано Роналдо откри инетерсни детали од темната страна на фудалерот и го нарече „е*ан психопат“.

Телевизиската ѕвезда Џасмин Ленард е спремна да и помогне на Мајорга, која го обвини фудбалерот за силување, кое се случило пред десет години во Лас Вегас.

Ленард беше во врска со Роналдо пред десет години, но откри дека одржувала контакти со него и во последните 18 месеци.

„Никој не знае каков е всушност Роналдо! Ако луѓето знаат само мал дел од неговиот карактер ќе се шокираат. После долго размислување решив да ја поддржам Мајорга и нејзините адвокати во овиненијата против Роналдо“, изјави Ленард.

„Имам стотици пораки од него за неговите луди фантазии кои се исти како оние што ги раскажа Мајорга. Длабоко во себе тој признава дека има психички проблеми. Роналдо е голем лажго. Можеби некој нема да верува во ова што го кажувам, но имам докази. Мечот штотуку започна“,додаде Англичанката.

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

„Бомба“: Малдини пристигна во Мадрид да преговара за Иско

Директорите на Милан, Паоло Малдини и Ѕвонимир Бобан денес ќе пристигнат во Мадрид на сред…