Дома Топ вести Барселона го претстави третиот дрес (ВИДЕО)

Барселона го претстави третиот дрес (ВИДЕО)

После репрезентативната пауза клупскиот фудбал се враќа овој викенд.

После една недела пауза овој викенд продолжуваат со натпреварување најсилните европски првенства. Барса овој период го искористи да ја претстави третата гарнитура на дресови.

Каталонскиот клуб денес на својата официјална страна објави како ќе изгледа нивниот резервен дрес за оваа сезона.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Се огласи извршниот директор на Сити: Пеп знае се, ова се лажни обвиненија!

Eвропската фудбалска федерација (УЕФА) го исфрли Манчестер Сити од европските натпреварува…