Дома Луд Спорт Анри си ја удирата главата од маса поради недосудениот пенал за Барса🎥

Анри си ја удирата главата од маса поради недосудениот пенал за Барса🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


По вчерашниот натпревар помеѓу Интер и Барселона, главна тема е недосудениот пенал за Каталонците во 92-та минута.

Во студиото на „CBS Sports“, во анализа по натпреварот учествуваа Тиери Анри, Џејми Карагер и Мика Ричардс, а сите останаја зачудени кога нивната колешка Кристина Ункел ја пренела причината поради која судијата не досуди пенал.

Најуникатна секако беше реакцијата на Анри, кој почна да си ја удира главата од маса.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Ова се најплатените играчи во Премиер лигата, Де Брујне на врвот

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Фудбалерот на Манчест…