Дома Фудбал Репрезентации Eлмас за Европското првенство има нов имиџ 📸

Eлмас за Европското првенство има нов имиџ 📸

Репрезентацијата на Македонија ги стартуваше подготовките за Европското првенство.

Најголем дел од репрезентативците веќе одговорија на повиокот на Ангеловски, а вчера го одработија и првиот тренинг. Горан Пандев и Арјан Адеми ќе се приклучат нешто подоцна.

Елиф Елмас е со репрезентацијата, а од денешната објавена фотографија на социјалните мрежи на која е со Алиоски може да видиме дека има нов имиџ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Репрезентации

Проверете

Николов дел од историската победа над Реал, ПСЖ го доби дербито со Сити🎥

Шериф Тираспол на Бобан Николов го приреди најголемото изненадување во поновата историја н…