Дома Луд Спорт Aнгеловски ги загуби нервите и ги опцу ракометарите на Еурофарм Пелистер🎥

Aнгеловски ги загуби нервите и ги опцу ракометарите на Еурофарм Пелистер🎥

Денес се игра првото полуфинале од Купот на Македонија помеѓу  Тиквеш и Еурофарм Пелистер.

Еурофарм  Пелистер имаше потешкотии да ја оправда фаворитската  улога, па тренерот Ангеловски ги  загуби нервите.


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Toj повика тајм-аут на кој видно изнервиран почна да ги пцуе ракометарите…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Дани Алвеш пред два месеци излезе од затвор, а сега отвори фирма

Само два месеци откако беше пуштен од затвор по казната од четири и пол години затвор за с…