Дома Луд Спорт ФОТО: Новата фризура на Фелаини го насмеа цел свет!

ФОТО: Новата фризура на Фелаини го насмеа цел свет!

0

Ако мислевте дека веќе сте виделе се во фудбалскиот свет, кога ќе ја видете новата фризура на Фелаини ќе се предомислите.

Ѕвездата на Манчестер Јунајтед стана апсолутен хит во сите светски медиуми откако се сликаше со „мики маус“ фризура во еминентниот магазин „GQ“.

Нормално, социјалните мрежи се преполни со мајтапи за белгискиот репрезентативец….што мислите вие?


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Роналдо веќе разговарал со Перез: Ја сака младата супер ѕвезда!

Легендарниот Бразилец Роналдо неодамна стана сопственик на шпанскиот прволигаш Реал Ваљадо…