Дома Останати Тајсон влетал во канцеларијата и го нападнал Трамп: Ја еб*ш ли мојата жена!?

Тајсон влетал во канцеларијата и го нападнал Трамп: Ја еб*ш ли мојата жена!?

Aктуелниот американски претседател Доналд Трамп во една прилика имал непријатна средба со славниот Мајк Тајсон.

Ајрон Мајк имал жесток напад на љубомора и сметал дека жената го изневерува, за таа сцена Том О’Брајан пишува во книгата „Нацијата на Трамп“.

Тајсон во таа ситуација влетал во канцеларијата на Трамп сметајќи дека жена му го изневерува со тогаш познатиот бизнисмен. Сведочењето на актуелниот претседател во книгата е навистина интересно.

„Влета во канцлеријата и извика: Ја еб*ш ли мојата жена? Се заледив. Помислив дека сум веќе мртов бидејќи против него не би имал никакви шанси. Тој е светски шампион и увиствено оружје“, сведочел Трамп.

Инаку слични испади Тајсон имал и со Мајкл Џордан и Бред Пит. Секогаш бил спремен да направи гоелм скандал.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Договор од соништата: Квотербекот на Канзас потпишува за пола милијарда долари!

Патрик Махомс, квотербекот на Канзас сити, договори продолжување на соработката на 10 годи…