Дома Фудбал Останато Спрема ли Звезда „бомба“? Ивановиќ на ручек со Терзиќ! 📸

Спрема ли Звезда „бомба“? Ивановиќ на ручек со Терзиќ! 📸

ivanovic

Иако се шпекулираше дека Бранислав Ивановиќ е пред враќање во Премиер лигата српските медиуми објавија „бомба“.

Ивановиќ ја заврши соработката со Зенит, а српските медиуми сега го фотографираа на ручек со првиот оперативец на Црвена Звезда, Звездан Терзиќ.

Останува да видиме дали Звезда може да го доведе Ивановиќ што секако би бил голем трансфер.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Официјално: Рома службено го загуби мечот со Верона

Италијанската фудбалска федерација денес донесе одлука мечот од првото коло од Серија А по…