Дома Видео Соиграчите го налутија Бруно: Доста се глупирате 🎥

Соиграчите го налутија Бруно: Доста се глупирате 🎥

Бруно Фернандеш е еден од лидерите на Манчестер Јунајтед, но изгледа дека тоа не е така само на теренот.

Манчестер Јунајтед вечерва го чека финалето во Лигата на Европа каде што „црвените ѓаволи“ ќе играат против шпански Виљареал.

На еден од тренинзите пред овој натпревар беше забележана и интересна ситуација. Фред и Алекс Телес изведуваа нешто, а тогаш до нив дојде Бруно и ги опомена. Двајцата веднаш престанаа со тоа што го правеа, очигледно Португалецот сака сериозност пред еден голем натпревар.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фоњини си го ладеше меѓуножјето со цевката за воздух🎥

Италијанскиот тенисер Фабио Фоњини го привлече вниманието со еден контроверзен потег. На м…