Дома Видео Новинарски незгоди: Правеше интервју, па го нокаутираа! (видео)

Новинарски незгоди: Правеше интервју, па го нокаутираа! (видео)

0

Бизнис лигата од година во година е се поинтересна, а случувањата во лигата редовно ги следат новинарите од спортската емисија „Полн Погодок“.

Сепак, дека новинарската работа не е лесна, доказ е и ова видео кое покажува како новинарот Јовица Симоноски „настрада“ во моментот кога земаше интервју.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

БОМБА од Англија: Пандев и Алиоски заедно во Лидс

Англиските медиуми лансираа вистинска трансфер „бомба“ и тврдат дека тренерот на Лидс, Мар…