Дома Луд Спорт Нова глупост на Балотели, фрли петарда во соблекувалната🎥

Нова глупост на Балотели, фрли петарда во соблекувалната🎥

Марио Балотели е еден од најкотроверзните фудбалери во последната децениј, па иако веќе влезе во зрели години сепак ништо не се промени.

Тој неодамна беше избркан од Адана поради несогласувања со управата, а потоа се врати во тимот и му донесе победа на својот тим во последниот натпревар од турското првенство.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Контроверзниот Италијанец победата ја прослави така што фрли петарда во соблекувалната.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Пиоли заминува, Милан спреми список од три имиња

Tимот на Милан нема баш најдобри резултати сезонава, па поради тоа започнува да се тресе и…