Дома Видео Навивачите на Барса од пред „Камп Ноу“ скандираа: Каде ви е Мбапе? 🎥

Навивачите на Барса од пред „Камп Ноу“ скандираа: Каде ви е Мбапе? 🎥

После сезоната која беше за заборав Барселона одработи одличен преоден рок и во новата сезона се влегува со голем оптимизам.

Навивачите веруваат дека нивниот тим во сезоната која следи повторно ќе се бори за најголемите трофеи. Фановите на Каталонците не пропуштија можност да ги „пецнат“ лутите ривали за пропаднатиот трансфер на Килијан Мбапе.

На социјалните мрежи се појави видео од пред „Камп Ноу“ каде што се скандира: Каде ви е Мбапе?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Претседателот на Интер лут на тренерот Инзаги

Притисокот врз тренерот на Интер, Симоне Инзаги се повеќе се зголемува после серијата на л…