Дома Видео Кога Барса ќе биде инспирација за турбо-фолк бенд, следува УРНЕБЕС!

Кога Барса ќе биде инспирација за турбо-фолк бенд, следува УРНЕБЕС!

0

Фудбалскиот клуб Барселона и најголемата ѕвезда Лео Меси беа инспирација за бугарскиот турбо-фолк бенд „Ексел“ да направат песна.

Зборови не се потребни…само земете си марамче за солзите

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Луд пад на Симеоне Изнаги…

Во Киев славеше Лацио и со победа од 2:0 се пласираше во ¼ финалето од Лигата на Европа ка…