Дома Видео Како успеа мајсторе!? Гаљардини е главниот кандидат за промашување на сезоната! (ВИДЕО)

Како успеа мајсторе!? Гаљардини е главниот кандидат за промашување на сезоната! (ВИДЕО)

Вчера и дефинитивно го добивме најсериозниот кандидат за промашување на сезоната.

Интер против Сасуоло одигра 3:3, а исходот на натпреварот можеби ќе беше поинаков ако Гаљардини од нецели два метри погодеше буквално празен гол.

Како успеа да промаши!?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Додека го чекаат Гвардиола да потпише, „граѓаните“ најдоа негов наследник

Ситуацијата со договорот на Пеп Гвардиола почна да ги загрижува челните луѓе на Манчестер …