Дома Видео Како аматер: Погледнете што промаши Дембеле 🎥

Како аматер: Погледнете што промаши Дембеле 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Пари Сен Жермен им приреди разочарување на своите Ница откако против Ница го запишаа првиот пораз сезонава во францускиот шампионат.

Ница славеше победа со 3:2 и така потврди дека дека овој тим на Луис Енрике има големи слабости.

Еден од фудбалерите кои беше критикуван е Усман Дембеле кој летово пристигна од редовите на Барселона. Дембеле имаше голема прилика да ја погоди мрежата на Ница, излезе „еден на еден“ со противничкиот голман, но завршницата му беше аматерска.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Oсимен е лут и на соиграчите во Наполи: Помина покрај нив и одби да се поздрави 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Ситуацијата помеѓу Ви…