Дома Фудбал Светско првенство во фудбал - Мундијал во Русија 2018 Каква Русија – фантастична! Два гола за три минути, Египет и Салах во нокаут! (видео)

Каква Русија – фантастична! Два гола за три минути, Египет и Салах во нокаут! (видео)

0

Русија на брзина стигнува до втор и трет погодок! Прво Черишев, а потоа и Џуба за високи 3:0! Русија тропа на вратата на 1/8 финалето…

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Светско првенство во фудбал - Мундијал во Русија 2018

Проверете

Емери го „закова“ на клупата, а тој си замина со 10 милиони евра – сега ќе има прилика за одмазда!

Aрсенал во Лигата на Европа ќе игра против Рен, а во центарот на вниманието ќе бидат две л…