Дома Видео Еден од најлудите пинг-понг поени на сите времиња

Еден од најлудите пинг-понг поени на сите времиња

0

На интернет често имаме можност да начекаме видео исечоци од бесни пинг-понг дуели кои изобилуваат со атрактивни поени и потези на брзите пингпонгари.

Но, овие двајца на видеото подолу како да се на некое друго ниво, во некоја друга сфера. Како само успеваат да го следат топчето и со таква бескомпромисна прецизност да упатуваат брзи повратни удари.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Анализа и предлог типови: Манчестер Сити – Тотенхем

Веќе во второто коло од Премиер лига не очекува големо дерби каде што силата ќе ја измерат…