Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Другата страна на ЕП: Што се случува кога ќе оставите сопругата да купи карти за ЕУРО!?📷

Другата страна на ЕП: Што се случува кога ќе оставите сопругата да купи карти за ЕУРО!?📷

Европското првенство во Германија е во полн ек, а покрај возбудувањата на теренот има и многу возбудувања и на трибините.

Неизбежен е колоритот кој го прават навивачите и секако му даваат посебен шмек на континенталниот собир.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Од трибините доаѓаат инетресни фотографии,а една таква денес стана хит на интернет.

Видете што се случува кога ќе и оставите на сопругата да купи карти за ЕУРО!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Арсенал почна преговори со Фабиан Руиз

Фабиан Руиз минатото лето беше еден од најбараните фудбалери на трансфер пазарот, а тој од…