Дома Останати Ракомет Дибиров покажа како тренира во домашни услови (ВИДЕО)

Дибиров покажа како тренира во домашни услови (ВИДЕО)

Ракометарот на Вардар Тимур Дибиров како и голем број спортисти ја одржува формата во неговиот дом.

Дибиров на социјалните мрежи објави видео од условите во кои тренира. Додека тренира Русинот се дружи со својата ќеркичка и домашното милениче

View this post on Instagram

10 day of quarantine #stayathome

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Ракомет

Проверете

Дибиров: Вардар ми помогна мене, сега дојде ред да му вратам!

Тимур Дибиров имаше интервју за „7метри“, тој зборуваше на неколку интересни теми, но пора…