Дома Луд Спорт Де Пол му удри шлаканица на Меси🎥

Де Пол му удри шлаканица на Меси🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Репрезентацијата на Аргентина е на подготовки во Мајами каде се подготвува за пријателските натпревари со Хондурас и Јамајка.

Од подготовките се појави интересно видео во кое главен актер е најголемата ѕвезда Лео Меси.

Ѕвездата на ПСЖ очигледно кажа нешто што не му се допадна на фудбалерот на Атлетико Мадрид, Родриго Де Пол, кој бурно реагираше и го удри.

За среќа брзо реагираше Паредес, кој ги раздели двајцата фудбалери да не дојде до поголем конфликт.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Милан благодарение на Пулишиќ ја носи идната ѕвезда на светскиот фудбал

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Италијанскиот гигант …