Дома Видео Детето сакаше фризура како Роналдо, а таткото го ишиша како „стариот Роналдо“ – погледнете ја неговата реакција! (ВИДЕО)

Детето сакаше фризура како Роналдо, а таткото го ишиша како „стариот Роналдо“ – погледнете ја неговата реакција! (ВИДЕО)

Eден од проблемите во светот поради пандемијата со коронавирусот е што голем број фризерски салони не работат, па така едно дете побара помош од својот татко.

Имено, детето побара од својот татко да му направи фризура како на Кристиано Роналдо, додека таткото го ишиша како „стариот Роналдо“ и неговата позната фризура. Детето баш и не беше воодушевено.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Mногу фудбалери ја искористија домашната изолација за да работат на нивната физичка форма.…