Дома Видео Дали ова е најлошиот сервис во историјата на тенисот? 🎥

Дали ова е најлошиот сервис во историјата на тенисот? 🎥

Вакво нешто навистина тешко е да се коментира или да се опуваше.

Требаше да сервира на една страна промаши и сервираше сосема на спротивната ама ниту таму не погоди…На социјалните мрежи веќе се поставува прашањето – дали ова е најлошиот сервис во историјата на тенис?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ѓоковиќ го откри мотивацискиот говор што си го кажал сам на себе🎥

Новак Ѓоковиќ на пресконференцијата откри дека пресудниот момент за него во четвртфиналето…