Дома Видео Грмеше „Пукни зоро“ на аеродромот, Србите испратени на Мундијалот во Русија

Грмеше „Пукни зоро“ на аеродромот, Србите испратени на Мундијалот во Русија

0

Репрезентацијата на Србија утрово замина во Русија на Мундијалот, а на аеродромот Никола Тесла имаа специјално испраќање.

На Мундијалот ги испратија со песната „Пукни зоро“ во изведба на Никола Роквиќ.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Милан се држеше, но Јувентус го имаше Роналдо – Португалецот со прв трофеј во дресот на „старата дама“ (ВИДЕО)

Денес во Саудиска Арабија со почеток од 18:30 часот Јувентус и Милан го одиграа италијанск…