Дома Луд Спорт Грилиш не доби повик за ЕП, па „утеха“ најде во алкохолот📷

Грилиш не доби повик за ЕП, па „утеха“ најде во алкохолот📷

Џек Грилиш не доби повик за Европското првенство,  па сега моѓе да се опушти и да го почне одморот.

Грилиш е познат како љубител на добрите забави и на алкохолот, па замина во Дубаи.


Германија гази и најавува битка за титула! ↓↓↓


Тој бил снимен во хотел во Дубаи  во алкохолизирана состојба едвај стои на нозе. Според пишувањето на медиумите Грилиш изгледал неуредно и му требало помош да може да се движи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Драма каква што не се памети: Ваква ситуација никогаш претходно немало на ЕП

По победата на Белгија над Романија, се случи ситуација каква што досега не сме виделе во …