Дома Офсајд Внимание: Линдзи Вон се појави во проѕирен фустан! (ФОТО)

Внимание: Линдзи Вон се појави во проѕирен фустан! (ФОТО)

Иако денес е пензионирана, Лидзи Вон и понатаму привлекува големо внимание од јавноста поради својот атрактивен изглед.

Американката важи за една од најзгодните спортиски кои се појавиле и не е ниту чудо што често пати добива покани да присуствува на разни манифестации. Последна во низата беше манифестацијата на славното списание „Vanity Fair“ во Њујорк. Таму Вон се појави во креација со која крена многу прашина.

Ако и беше целта да привлече внимание дефинитивно успеа во тоа.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Арапски коментатор падна во транс поради згодна русинка 🎥

На Европското првенство досега се појавија прекрасни навивачки, кои ги воодушевија сите, а…