Дома Видео Видете ги сите 10 гола на Роналдо против Јуве (видео)

Видете ги сите 10 гола на Роналдо против Јуве (видео)

0

Португалската суперѕвезда Кристиано Роналдо од вчера и официјално е нов фудбалер на Јувентус.

Екс играчот на Реал Мадрид во својата кариера има постигнато 10 гола против Јувентус, а нив можете да го видете на видеото подолу.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Видео: Танцот на Мустафи во соблекувалната е апсолутен ХИТ

Синоќа Арсенал со 3:1 го победи тимот на Лестер, а тоа беше причина за големо славје во со…