Дома Видео Видео: Синот на Марсело ги воодушеви и најголемите ѕвезди!

Видео: Синот на Марсело ги воодушеви и најголемите ѕвезди!

0

Деветгодишниот син на Марсело од својот татко не је наследил само бушавата коса, туку и фудбалските гени.

Тој беше гостин во соблекувалната на Реал Мадрид и со својата техника ги воодушеви и најголемите ѕвезди на „кралскиот“ клуб.

Реал го чека финале во Лигата на шампиони, а може да се заклучи дека атмосферата е одлична!


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Мајсториите на Барди и Меси: Ла Лига го смести Барди „рамо до рамо“ со супер ѕвездата (видео)

Oвој викенд започнува новата сезона во шпанската Примера, а официјалната страна на „Ла Лиг…