Дома Видео Видео: Се надеваме почеток на успешна приказна, последните моменти од натпреварот против Словенија

Видео: Се надеваме почеток на успешна приказна, последните моменти од натпреварот против Словенија

0
makedonija rakomet

Maкедонија во вчерашниот натпревар ја совлада Словенија, а како и што веќе навикнавме за победата стравувавме до последните моменти од натпреварот. Погледнете ги последните моменти од натпреварот кој се надеваме ќе биде почеток на една успешна авантура…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Мајк Тајсон: Ѓоковиќ ми е омилен, но Федерер е најдобар на сите времиња

Легендарниот боксер Мајк Тајсон зборуваше за двајцата тенисери кои важат за едни од најдоб…