Дома Видео Видео: Се надеваме почеток на успешна приказна, последните моменти од натпреварот против Словенија

Видео: Се надеваме почеток на успешна приказна, последните моменти од натпреварот против Словенија

0
makedonija rakomet

Maкедонија во вчерашниот натпревар ја совлада Словенија, а како и што веќе навикнавме за победата стравувавме до последните моменти од натпреварот. Погледнете ги последните моменти од натпреварот кој се надеваме ќе биде почеток на една успешна авантура…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Федерер обезбеди четвртфинале на Австралија Опен

Бранителот на титулата на Австралија Опен, Роџер Федерер денеска се пласираше во четвртфин…