Дома Фудбал Англија Видео од прославата на Сити: Гвардиола во издание какво што не сме го виделе

Видео од прославата на Сити: Гвардиола во издание какво што не сме го виделе

Tренерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола ја прослави титулата во Премиер лигата и очигледно воопшто не се штедел.

Сега се појави видео од прославата од Пеп на кое може да се забележи дека е во алкохолизирана состојба и со пура во раката ја пее „Don’t Look Back in Anger“ од Оезис.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Повеќе нема дилеми, Роналдо останува во Јувентус

Иднината на Кристиано Роналдо беше предмет на шпекулации и многу медиуми тврдеа дека може …